13214.
229. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Egyéb ritkaságok
9 000 Ft
23,32 EUR, 25,71 USD
Csokonai Vitéz Mihály: A' tavasz. FestÅ‘ versezet Kleist Német Munkáiból,hozzájárulnak Kleistnak némelly apróbb darabjai. A kötetben önálló cÃmlappal a további művek: 1. Lilla. Érzékeny dalok III könyvben. 2. Ódák két könyvben. 3. Anakreoni dalok. 4. Béka-egér-harcz. Lipcsében, 1843, Köhler Károly Ferencznél, Budapesten Emich Gustávnál. Kiadói félvászon kötésben, aranyozott gerinc. FedÅ‘lap kissé kopottas, gerinc egy szakaszon szakadt.