Verne Gyula: A francia zászló. Ford.: Gaál Mózes. Képekkel. (Verne Gyu... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/229/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~41/Verne-Gyula-A-francia-zaszlo-Ford-Gaal-Mozes-Kepekkel-Verne-Gyula-Osszes-Munkai-Bp-~II1002864
1002864
13056
229
Kikiáltási ár:
2 000 Ft 5,31 EUR , 5,71 USD
Leírás: Verne Gyula: A francia zászló. Ford.: Gaál Mózes. Képekkel. (Verne Gyula Összes Munkái) Bp., é.n., Franklin-Társulat. Kiadói, illusztrált, aranyozott, egészvászon kötésben,kissé viseletes fedőborítóval.
: vörös_iván