3 000 Ft
7,77 EUR, 8,57 USD
Verne Gyula: Különös végrendelet. Ford.: Gaál Mózes. 58 Képpel. (Verne Gyula Összes Munkái) Bp., é.n., Franklin-Társulat. Kiadói, illusztrált, aranyozott, egészvászon kötésben,kissé viseletes fedőborítóval ill. gerinccel.