13048.
229. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Egyéb ritkaságok
4 000 Ft
10,61 EUR, 11,43 USD
Verne Gyula: Utazás a Föld körül nyolczvan nap alatt. Egyedül jogosÃtott képes kiadás. Bp., é.n., Franklin-Társulat. ElsÅ‘ kiadás! Illusztrált, kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, kissé kopottas, egyébként jó állapotban.