Jókai Mór: Egy magyar nábob. I-III. kötet. Pest, 1868, Heckenast Gusztráv. Aranyozott gerincű, kiadói félbőr kötésben. Kissé kopottas fedőlappal, egyébként jó állapotban.
Halhatatlan szerelem, Nagy költők és nagy festők művészetének tükrében. A nyolcvanéves Pesti Napló jubileumi ajándéka előfizetőinek. Bp., 1930, Pesti Napló. Rengeteg képpel illusztrált, kiadói egészvászon kötés.
Román István: A vörös kolostor. Egy magyar tiszt naplója a keleti frontról. 1942-1947. Sokmképpel illsztrált kiadvány. Debrecen,2003, Hajja és Fiai Könyvkiadó. Illusztrált kiadói kemény kötésben.
BUNYÁN János: A zarándok útja. A jelenvaló világból az eljövendőbe. Ford. Szabadi Béla.
Bp., é.n., Londoni Vallásos Traktátus-Társulat. 11db oldal nagyságú litográfiával illusztrálva. Félvászon kötésben, restaurált oldalakkal.