Ferenczi Zoltán (szerk.): Mindentudó kis lexikon. Budapest, 1913, Mindentudó kis lexikon Kiadóvállalata. Aranyozott, szecessziós kiadói egészbőr kötésben. Szép állapotban.
Az érdekes újság dekameronja. Száz magyar író száz legjobb novellája. Berkes Imre, Gárdonyi Géza, Gellért Oszkár, Jókai Mór, Kemény Simon, Laczkó Géza, Oláh Gábor, Révész Béla, Tersánszky J. Jenő, Thury Zoltán. Budapest, é.n., Légrády testvérek. Aranyozott gerincű, kiadói egészvászon kötésben, kissé viseltes állapotban.
Universum: Évkönyv a család és az ifjúság számára. Szerk. Dr. Hankó Vilmos. Bp. 1913. Lampel. Sok vadász és utazás témájú cikkel. Jó állapotú egészvászon kötésben