Malonyai Dezső: Munkácsy Mihály élete és munkái. 24 műmelléklettel és 110 képpel, vázlattal. Budapest, 1898, Singer és Wolfner. Kiadói dombornyomásos egészvászon kötésben, az első táblán fémplakettel. Javítandó külső gerinc borítóval.
A százéves Nemzeti Színház. Az 1937/38-as centenáris év emlékalbuma. Bp., 1938, Pallas Irodalmi és Nyomdaipari Részvénytársaság. Kiadói aranyozott egészbőr kötésben, gerincnél szakadt, több helyen a bőr sérült, kopottas állapotban.
Hivatalos jelentés a budapesti 1885-ki Országos Általános Kiállításról. IV. köt. Művészeti ipar, közművelődés, közlekedés. Szerk.: Keleti Károly.
Bp. 1886. Athenaeum. 228 p. + kihajtható táblák. Zenészeti ipar, órák, építési ipar… stb. Félbőr kötésben, jó állapotban, egy lap széle rojtos
Szőnyi Ottó: Régi magyar templomok. Bp. é.n. Műemlékek Orsz. Biz. – Magyar Könyvbarátok/Kir. Magy. Egyetemi Nyomda. 243 p. 41-176. oldalig képanyag (307 kép) Aranyozott kiadói egészvászon kötésben. Szép példány.
Barát Béla, Éber László, Felvinczi Taláts Zoltán: A művészet története. 210 egyszínű és 16 színes táblával. Budapest, 1943, Dante Kiadás. Kiadói félvászon kötésben.