https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 35

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Székely András: Kós Károly. Budapest, 1979, Corvina. Kós Károly grafikai munkásságának bemutatása, színes illusztrált kiadvány. Illusztrált, puha, kiadói mappában.
12876.

Székely András: Kós Károly. Budapest, 1979, Corvina. Kós Károly grafikai munkásságának bemutatása, színes illusztrált kiadvány. Illusztrált, puha, kiadói mappában.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,96
EUR
,
8,57
USD
Ajánlatok száma:
1
1928 Klasszikus képtár Rennaisance mesterek 60 festmény és elemző-magyarázó szövegek nagy alakú albumban, megviselt állapotban, 3 db hiányzik
12877.

1928 Klasszikus képtár Rennaisance mesterek 60 festmény és elemző-magyarázó szövegek nagy alakú albumban, megviselt állapotban, 3 db hiányzik

 
Eladva
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,61
EUR
,
11,43
USD
Ajánlatok száma:
1
Lajos György: Árnyék nélkül. Without Shadows. Bp., 2002, Interart Stúdió (Fényképtár 19.). Lajos György (1934-2007) fotóművész számos érdekes fényképe különböző témákról. Papírkötésben, jó állapotban.
12878.

Lajos György: Árnyék nélkül. Without Shadows. Bp., 2002, Interart Stúdió (Fényképtár 19.). Lajos György (1934-2007) fotóművész számos érdekes fényképe különböző témákról. Papírkötésben, jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,65
EUR
,
2,86
USD
Ajánlatok száma:
1
Dulovits Jenő: Így fényképezek. Bp., 1957, Műszaki Könyvkiadó. Sok képpel. Félvászon kötésben. Jó állapotú.
12879.

Dulovits Jenő: Így fényképezek. Bp., 1957, Műszaki Könyvkiadó. Sok képpel. Félvászon kötésben. Jó állapotú.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,96
EUR
,
8,57
USD
Ajánlatok száma:
0
Koncz Zsuzsa. Szerk.: Gera Mihály. Bp., 2000, Intera (Fényképtár 13.). Koncz Zsuzsa (1941-2012) fotóművész, fotóriporter sok érdekes fényképe híres színészekről és másokról. Papírkötésben, jó állapotban.
12880.

Koncz Zsuzsa. Szerk.: Gera Mihály. Bp., 2000, Intera (Fényképtár 13.). Koncz Zsuzsa (1941-2012) fotóművész, fotóriporter sok érdekes fényképe híres színészekről és másokról. Papírkötésben, jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,65
EUR
,
2,86
USD
Ajánlatok száma:
1
Sevcsik Jenő: A fotos labor. Bp., 1973, Műszaki Könyvkiadó. Papir kötésben, védőborítóval. Jó állapotban
12881.

Sevcsik Jenő: A fotos labor. Bp., 1973, Műszaki Könyvkiadó. Papir kötésben, védőborítóval. Jó állapotban

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,65
EUR
,
2,86
USD
Ajánlatok száma:
1
Gera Mihály: Százszorkép - Az én fotógalériám. Bp., Interart.
12882.

Gera Mihály: Százszorkép - Az én fotógalériám. Bp., Interart.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,31
EUR
,
5,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Sevcsik Jenő: A fényképezés. Elméleti és gyakorlati kézikönyv. Második, átdolgozott és bővített kiadás 103 recepttel, 328 ábrával. Bp., 1940, Győző Andor. Félvászon kötés, ábrákkal illusztrált, gerincnél kissé szakadt, belül néhány ceruzás aláhúzással, egyébként jó állapotban.
12883.

Sevcsik Jenő: A fényképezés. Elméleti és gyakorlati kézikönyv. Második, átdolgozott és bővített kiadás 103 recepttel, 328 ábrával. Bp., 1940, Győző Andor. Félvászon kötés, ábrákkal illusztrált, gerincnél kissé szakadt, belül néhány ceruzás aláhúzással, egyébként jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,77
EUR
,
5,14
USD
Ajánlatok száma:
1
Singer, Hans W.: Klinger. Meister der Zeichnung. Leipzig, 1912. Képes album kiadói egészvászon kötésben, szép állapotban /  Linen binding, good condition
12884.

Singer, Hans W.: Klinger. Meister der Zeichnung. Leipzig, 1912. Képes album kiadói egészvászon kötésben, szép állapotban / Linen binding, good condition

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,65
EUR
,
2,86
USD
Ajánlatok száma:
0
Barát Béla-Éber László-Felvinczi Takács Zoltán: A művészet története. Bp., 1934. Dante. Rengeteg képpel. Egészvászon kötésben. Jó állapotban.
12885.

Barát Béla-Éber László-Felvinczi Takács Zoltán: A művészet története. Bp., 1934. Dante. Rengeteg képpel. Egészvászon kötésben. Jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,31
EUR
,
5,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Madarassy László: Művészkedő magyar pásztorok. Horváth Jenő eredeti rajzaival. Bp., é.n. Könyvbarátok kis könyve. Kiadói egészvászon kötésben. A gerinc sarka kissé sérült, egyébként jó állapotú.
12886.

Madarassy László: Művészkedő magyar pásztorok. Horváth Jenő eredeti rajzaival. Bp., é.n. Könyvbarátok kis könyve. Kiadói egészvászon kötésben. A gerinc sarka kissé sérült, egyébként jó állapotú.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,31
EUR
,
5,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Barát Béla-Éber László-Felvinczi Takács Zoltán: A művészet története. I.-II. Bp., 1934. Dante Egészvászon kötésben, szép állapotban
12887.

Barát Béla-Éber László-Felvinczi Takács Zoltán: A művészet története. I.-II. Bp., 1934. Dante Egészvászon kötésben, szép állapotban

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,84
EUR
,
6,29
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz