Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 35

12888.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,31
5,71
Schultz Alvin: Bevezetés a művészetbe. Átdolgozta dr. Lázár Béla. Bp., 1922, Pantheon. Sok fényképpel illusztrált. Kiadói egészvászon kötésben, dombornyomott, aranyozott gerinc.
12889.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,37
6,86
A Magyar Grafikai Kérdések karácsonyi melléklete. Bp., 1946. Nyomdai Művészet Barátai
12890.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,12
2,29
Ioachim Miloia (szerk.):Galeria Maestrilor Clasici. Pictura Renasterii. (60 planse colorate). Arad, 1930, Editura Enciclopadia. Művészeti történeti kiadvány, offset kivágott képekkel illusztrált. Kissé viseletes, kiadói karton mappában.
12891.

Ioachim Miloia (szerk.):Galeria Maestrilor Clasici. Pictura Renasterii. (60 planse colorate). Arad, 1930, Editura "Enciclopadia". Művészeti történeti kiadvány, offset kivágott képekkel illusztrált. Kissé viseletes, kiadói karton mappában.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
26,53
28,57
Petrovics Elek: Magyar Mesterművek. Rengeteg képpel. Bp., 1936 Pesti Napló, foltos
12892.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,71
4,00
Schultz Alwin: Bevezetés a művészetbe. Bp., 1922, Pantheon. Laza félvászon kötésben, az első néhány lap kijár, egyébként jó állapotban.
12893.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,65
2,86
12894.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,71
4,00
12895.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,65
2,86
A festőművészet remekei. A szépművészeti múzeum klasszikus gyűjteményéből. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Franklin-Társulat Magyar Irod. Intézet és Könyvnyomda. Budapest, é.n., Franklin. Díszes, aranyozott, kiadói egészvászon kötésben.
12896.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,96
8,57
Vegyes művészettörténeti könyvtétel magyar és német nyelven: Golding: A kubizmus, Walther:Gauguin, Krystof: Modigliani, Michelangelo: Sibyllen und Propheten
12897.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,24
4,57
Sambucus, Iohannes [Zsámboky János]: Veterum aliquot ac recentium medicorum philosophorumque icones. Lugdunum Batavorum [Leiden], 1603. AZ 1603. évi leideni kiadás reprintje, Bp., 1985, Magyar Orvostörténeti Társaság - Állami Könyvterjesztő Vállalat. Külön füzet alakban kísérőtanulmánnyal magyar és angol nyelven. Díszes, aranyozott műbőr kötésben, jó állapotban.
12898.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,96
8,57

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft