Kovácsi Pál: Vezérkönyv az elemi népiskolai rajztanításhoz. Tanítók és tanítónövendékek részére. Bp., 1914, Lampel R. R.T. Félvászon kötés, gerincnél szakadt, egyébként jó állapotban.
Bp. 1930. Orsz. M. Szépművészeti Múz. 124 p. 1 sztl.lev. 23 t. Kiadói, sérült papírborítóban.
A festőművészet remekei. A szépművészeti múzeum klasszikus gyűjteményéből. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Franklin-Társulat Magyar Irod. Intézet és Könyvnyomda. Budapest, é.n., Franklin. Díszes, aranyozott, kiadói egészvászon kötésben.
Vegyes művészettörténeti könyvtétel magyar és német nyelven: Golding: A kubizmus, Walther:Gauguin, Krystof: Modigliani, Michelangelo: Sibyllen und Propheten
Sambucus, Iohannes [Zsámboky János]: Veterum aliquot ac recentium medicorum philosophorumque icones. Lugdunum Batavorum [Leiden], 1603. AZ 1603. évi leideni kiadás reprintje, Bp., 1985, Magyar Orvostörténeti Társaság - Állami Könyvterjesztő Vállalat. Külön füzet alakban kísérőtanulmánnyal magyar és angol nyelven. Díszes, aranyozott műbőr kötésben, jó állapotban.