Könyvek: Idegen nyelvű könyvek

Tételek száma: 39

Kowalczyk, Willi: Warenkunde mit praktikum für Drogisten. Leipzig, 1953, Fachbuchverlag. Kiadói félvászon kötésben. Kissé kopottas, de jó állapotban.
13021.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,65
2,86
Muret-Sanders Enzyklopädisches englisch-deutsches und deutsch-englisches Wörterbuch. Szerk.: Klatt, B. 1. köt.: Englisch-deutsch. Berlin, 1910, Langenscheidtsche Verlagsbuchhandlung. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
13022.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,65
2,86
Les Gaités de Lescadron. Lidoire par Georges Courteline. Illustrations de L. Bobled, Albert Guillaume, Barrére et de Sta. Paris, Albin Michel Editeur. KIadói papírkötés, kissé kopottas állapotban / paperback, with faults
13023.

Les Gaités de L'escadron. Lidoire par Georges Courteline. Illustrations de L. Bobled, Albert Guillaume, Barrére et de Sta. Paris, Albin Michel Editeur. KIadói papírkötés, kissé kopottas állapotban / paperback, with faults

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,65
2,86
Souvenirs dune Cocodette. Rédigés par elle-méme Revus, corrigés, élagués, adoucis et mis en bon francais par Ernest Feydeau. Introductions de Luc Lafnet. Paris, Le Livre du Bibliophile. Kiadói papírkötés, képekkel illusztrált, jó állapotban / paperback, good condition
13024.

Souvenirs d'une Cocodette. Rédigés par elle-méme Revus, corrigés, élagués, adoucis et mis en bon francais par Ernest Feydeau. Introductions de Luc Lafnet. Paris, Le Livre du Bibliophile. Kiadói papírkötés, képekkel illusztrált, jó állapotban /
paperback, good condition

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,31
5,71
Les courtisanes de LAntiquité. Marie-Magdeleine par Marc de Montifaud. Septiéme Édition avec Notes Inédites. Paris, 1879. Félvászon kötés, belül a gerincnél javított, ceruzás aláhúzásokkal, jó állapotban / half linen binding
13025.

Les courtisanes de L'Antiquité. Marie-Magdeleine par Marc de Montifaud. Septiéme Édition avec Notes Inédites. Paris, 1879. Félvászon kötés, belül a gerincnél javított, ceruzás aláhúzásokkal, jó állapotban / half linen binding

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,65
2,86
Mémoires de mademoiselle Avrillion, Première Femme De Chambre De Limpératrice, Sur La Vie Privée De Josephine, Sa Famille Et Sa Cour, tome premier. A Paris, Chze Ladvocat, Libraire de S.A.R. le Duc Dorléans, 1833. Félvászon kötés, színezett lapszélek, kihajtható melléklettel, lapok foltosak, kissé kopottas állapotban / half linen binding with small faults
13026.

Mémoires de mademoiselle Avrillion, Première Femme De Chambre De L'impératrice, Sur La Vie Privée De Josephine, Sa Famille Et Sa Cour, tome premier. A Paris, Chze Ladvocat, Libraire de S.A.R. le Duc D'orléans, 1833. Félvászon kötés, színezett lapszélek, kihajtható melléklettel, lapok foltosak, kissé kopottas állapotban / half linen binding with small faults

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,65
2,86
Thémidore ou Mon Histoire et celle de ma Maitresse. Illustrations de P. Emile Becat. Sok pajzán képpel illusztrált kiadvány. Paris,é.n., Le livre du bibliophile. Kiadói papír kötésben.
13027.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,55
10,29
Étrennes aux Joyeux. Les Muses du Foyer de LOpera. Sur LÉdition du Caffé du Caveu(1783), Chez Henry Kistemaeckers, Éditeur a Bruxelles, 1883. Kiadói bordázott gerincű félbőr kötés, festett lapszélek, kissé kopottas állapotban / Half leather bindig, with small faults
13028.

Étrennes aux Joyeux. Les Muses du Foyer de L'Opera. Sur L'Édition du Caffé du Caveu(1783), Chez Henry Kistemaeckers, Éditeur a Bruxelles, 1883. Kiadói bordázott gerincű félbőr kötés, festett lapszélek, kissé kopottas állapotban / Half leather bindig, with small faults

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,65
2,86
Perre Grellet: Les aventures de Casanova en Suisse. La vie et les moeurs au XVIIIme Siécle daprés des documents nouveaux. Préface de Philippe Godet. Lausanne Éditions Spes, 1919. Kiadói papírkötés, gerincnél szakadt, kissé kopottas állapotban / paperback with faults
13029.

Perre Grellet: Les aventures de Casanova en Suisse. La vie et les moeurs au XVIIIme Siécle d'aprés des documents nouveaux. Préface de Philippe Godet. Lausanne Éditions Spes, 1919. Kiadói papírkötés, gerincnél szakadt, kissé kopottas állapotban / paperback with faults

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,65
2,86
Docteur Cabanés: Moeurs intimes du Passé(deuxiéme série). La vie aux bains. Ouvrage illustré de 76 gravures. Paris, Albin Michel Éditeur. Félvászon kötés, jó állapotban / paperback, good condition
13030.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,71
4,00
13031.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,49
9,14
Goethes Werke VI. Band. Wien 1816. Anton Strauß 508p. Korabeli félbőr kötésben / In half-leather binding
13032.

Goethe's Werke VI. Band. Wien 1816. Anton Strauß 508p. Korabeli félbőr kötésben / In half-leather binding

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,59
15,71

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft