13026.
229. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Idegen nyelvű könyvek
1 000 Ft
2,59 EUR, 2,86 USD
Mémoires de mademoiselle Avrillion, Première Femme De Chambre De L'impératrice, Sur La Vie Privée De Josephine, Sa Famille Et Sa Cour, tome premier. A Paris, Chze Ladvocat, Libraire de S.A.R. le Duc D'orléans, 1833. Félvászon kötés, színezett lapszélek, kihajtható melléklettel, lapok foltosak, kissé kopottas állapotban / half linen binding with small faults