Dr. Hevesi Simon(szerk.): Cultur-Almanach II. Kiadja: Az Országos Magy. Izraelita Közművelődési Egyesület 1911-1912. Bp., 1912, Jókai Nyomda Részv.-Társaság. Kiadói félvászon kötés, néhány lap kijár, kissé kopottas állapotban.