Könyvek: Minikönyvek

Tételek száma: 40

Radnóti Miklós: Erőltetett menet. [Bp.], [1971], Zrínyi. Kass János (1927-2010) grafikus, bélyegtervező illusztrációival, a magyar mellett francia, angol, német, cseh, szerb, olasz, lengyel, szlovák és orosz nyelven. Mikrokönyv, 89. sorszámozott példány, készült 150 példányban. Aranyozott műbőr kötésben, javított gerinccel, az egyik lapja kijár, egyébként jó állapotban.
12969.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Józsefváros 40. Szerk.: Gerencséri Jenő. Bp., 1985. Minikönyv, 21. számú sorszámozott példány, könyvárusi forgalomba nem került. Műbőr kötésben, jó állapotban.
12970.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Ady. Magyar jakobinus dala. Forradalmi versek és cikkek. Bp., 1977, Kossuth. Kiadói kartonált kötés, kissé kopottas állapotban.
12971.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Flach Antal (szerk.): Miskolci filmfesztiválok érméi. Miskolc, [1976]. Minikönyv, 79. számozott példány, készült 500 példányban, könyvárusi forgalomba nem került. Műbőr kötés, az elülső borítón fém plakettel, jó állapotban.
12972.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Kovács Mihály (szerk.): Biztosítás, biztonság. Miskolc, 1985. Minikönyv, 2. számozott példány, készült 1400 példányban, ebből 700 számozott, könyvárusi forgalomba nem került. Műbőr kötésben, az elülső borítón porcelán plakettel, jó állapotban.
12973.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Minikönyv: Világtörténelem dióhéjben II. közép-kor. Veszorém, é.n. Krausz (első két oldalon kis szakadás)
12974.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
Kovács Mihály (szerk.): Miniatűrkönyv kiállítás Miskolcon. Miskolc, 1985. Minikönyv, készült 550 példányban. Műbőr kötésben, jó állapotban.
12975.

Kikiáltási ár:
800 Ft
B. Fábri Magda: Hajógyártók dicsérete. Dunaújváros, é.n., Magyar hajó- és Darugyár. Egészvászon kötésben. Papír védőborítóval.
12976.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Csorba Csaba: II. Rákóczi Ferenc. Miskolc, 1985. Minikönyv, 126. számozott példány, készült 750 példányban, könyvárusi forgalomba nem került. Műbőr kötésben, az elülső borítón lakkozott, faragott fa borítással, jó állapotban.
12977.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Schäffer Gyula: A Corvináról. Bp., 1971, Magyar Posta. Minikönyv, 140. számozott példány, készült 300 példányban, könyvárusi forgalomba nem került. Angol-magyar bilingvis kiadás, 8 bélyeggel illusztrálva. Műbőr kötésben, jó állapotban.
12978.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Magyar nemzeti Őrseregeknek kötelező szabállyal. Bp., 1977, Honvédelmi Minisztérium Központi Nyomda. Készült a Fegyveres Erők Napja tiszteletére 1000 példányban. Kereskedelmi forgalomba nem került. Aranyozott műbőr kötésben. Kopottas gerinc.
12979.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Cseterki Lajos-Kovács Mihály: Joszip Broz Tito. 1980. Minikönyv, sorszámozott (174/200), könyvárusi forgalomba nem került.
12980.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft