Landor Tivadar (szerk.): A Nagy Háború írásban és képben. Második rész: A nyugati harctér. I-II. kötet. Bp., é. n., Athenaeum. Kissé kopott, aranyozott,gazdagon díszített vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
Gracza György: Magyar szabadságharc története. V. kötet. Az aradi 1848-49-iki Ereklyemuzeum S A Gr. Kreith-féle gyűjtemény képeivel s a Bécsi Csász. Udvari Levéltár képeivel. Budapest, é.n., Lampel. Díszes, aranyozott, festett, dombornyomásos kiadói egészvászon-kötésben, festett lapszélekkel. A gerinc kis javításra szorul, egyébként jó állapotban.
Deér József (szerk.):Erdély. 4db térképmelléklettel. Sok fotóval illusztrált kiadvány. Budapest, 1940, Magyar Történelmi Társulat. Aranyozott gerincű, kiadói egészvászon kötésben.
Johann Christian v. Engel (Engel János Keresztély): Geschichte des ungrischen Reichs. 1. kötet, Wien, 1813 Camesianischen Buchhandlung. Korabeli, igényesen restaurált félbőr kötésben
A Pesti Hírlap Könyvtára: Az ezeréves Magyarország. 1200 oldalon 1031 mélynyomású fényképpel és képpel, két színes térképmelléklettel és 82 szövegközti térképpel. Budapest, 1939, A Pesti Hírlap R. T.
Aranyozott kiadói egészvászon kötésben. Jó állapotban.
Pór Antal-Schönherr Gyula: Az Anjou ház és örökösei(1301-1439). A magyar nemzet története III. kötet. Bp., 1895, Athenaeum. Kiadói aranyozott gerincű félbőr kötés, a vászon rész szakadt, belül a gerincnél levált, a lapok kijárnak, festett lapszélek, viseltes állapotban.
3 db Napóleonról szóló könyv: Meyrac, Albert: Les amours secrètes de Napoléon Ier d'après les pamphlets de l'époque et ceux de la restauration. Párizs, [1925], Albin Michel (Chroniques indiscrètes et galantes d'autrefois). Kicsit szakadt papírkötésben.; Napoléon a bord du "Bellérophon". Souvenirs du capitaine de vaisseau F. L. Maitland, et de l'aspirant de marine George Home. Párizs, 1934, Les petits-fils de plon et nourrit (Les témoins de l'épopée 3.). Papírkötésben, a gerince és az elülső kötéstábla félig elválik; Sérieyx, W.: Drouot et Napoléon. Vie héroïque et sublime du général Drouot. Párizs, 1929, J. Tallandier. Kicsit szakadt papírkötésben, egyébként jó állapotban.
Rajk László és társai a népbíróság előtt. 3. kiad. Bp., én., Szikra. Szélein szakadozott papírkötésben, egyébként jó állapotban.; Rajk-dosszié. Soltész István dokumentumválogatása. [Bp.], [1989], Láng Kiadó. Papírkötésben, jó állapotban.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.