Könyvek: Történelem Tételek száma: 34
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
955407
12767
229
Books: History
Szőgyén-Wittenbach Hubert: Ferenc József szerelmei I-II. Bp., 1989, Zrínyi. Kiadói kartonált kötés, kissé kopottas állapotban. 906558
12768
229
Books: History
Kropotkin Péter: A francia forradalom 1789-1793. I-II. kötet. Bp., Genius Nyomda. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban. 1007203
12769
229
Books: History
Romsics Ignác: Magyarország története a XX. században. Budapest, 2005, Osiris. Illusztrált kiadói kemény kötésben, jó állapotban. 1008895
12770
229
Books: History
Bainville, Jacques: Napoleon. Fordította: Hevesi András. Budapest, é.n., Athenaeum.Kissé viseltes kiadói egészvászon kötésben. 994844
12771
229
Books: History
Grünwald Béla: A régi Magyarország 1711-1825.
Bp., 1910. Franklin. XIV., 576 p. Félvászon kötésben. Címlap hiányos 975396
12772
229
Books: History
Gergely Ferenc: A magyar cserkészet története. 1910-1948. Bp., 1989, Göncöl. Kiadói papír kötésben, fedőborítóval. Jó állapotú. 951176
12773
229
Books: History
Farkas László dr.- Molnár Béla: Magyar Történelem. A legrégebbi időktől a szatmári békéig. Bp., 1942, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Papir kötésben.
Marczinkó ferenc dr.- Vitéz Pálfi János dr.- Várady Erzsébet dr.:A legújabb kor története a francia forradalomtól napjainkig. Bp., 1940, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Papír kötésben. 955761
12774
229
Books: History
Horváth Jenő: Világtörténelem. Bp., 1936, Szent István-Társulat.Kiadói egészvászon kötésben. A fedőlap kicsit nyomott. 994800
12775
229
Books: History
1954 Nagy Imre: A kormány félévi tevékenysége és az 1954. évi feladatok Bp., 1954. Szikra. 44p. 1009778
12776
229
Books: History
Borsody István (szerk.): Magyarok Csehszlovákiában. 1918-1938 Budapest, (1938) Az Ország Útja Kiadása. Viseltes kiadói papír kötésben. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft