Könyvek: Tudomány és technika

Tételek száma: 74

12790.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
12791.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Magyar lexikon. Az összes tudományok encziklopédiája 16 kötet, teljes sorozat. Szerk. Somogyi Ede. Bp. 1878-1885. Rautmann - Wilckens (Pallas). A fedőborítók többségében kopottas állapotban, az első lapok több kötetben kiszakadtak, egy lap hiányzik.
12792.

Kikiáltási ár:
32 000 Ft
86,49
94,12
Pápay József: Reguly Antal emlékezete. Nyelvészeti hagyatékának földolgozása alkalmából írta- - Budapest, 1905, Magyar Nyelvtudományi Társaság. Kiadói papír kötésben, kis hibával, egyébként jó állapotban.
12793.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
12794.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Augenfeld M. Miksa: A könyvnyomda. Bp., é. n., Krausz és Bendtner. Félvászon kötésben, jó állapotban.
12795.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Rácz László: Középiskolai mathematikai alapok. Bp., 1897. Korabeli félvászon kötésben
12796.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Természetrajz polgári és felsőbb leányiskolák részére. Wettstein H. nyomán kidolgozta Pásthy Károly és Szarvassy Margit. II. rész, 148 ábrával. Bp., Franklin. Kiadói egészvászon kötés, kevés ceruzás jelöléssel, kissé kopottas állapotban.
12797.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Balogh Kálmán: Vegytan és természettan az elemi népiskolák V. és VI. osztálya számára. A szöveg közé nyomott 85 ábrával. Kiadói karton kötésben. Debreczen, é.n., Debreczen sz. kir. város és tiszántul ref. egyházkerület könyvnyomda. Kissé viseltes kiadói karton kötésben.
12798.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Fodor József, Paszlavszky József (szerk.): Népszerű természettudományi előadások gyűjteménye. Kilenczedik kötet. 1886-ik évfolyam. 47 rajzzal és 1 műlappal. Budapest, 1886, Természettudományi Társulat. Viseltes félvászon kötésben.
12799.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Émilie De Laveleye: Éléments DÉconomie Politique. Quatriéme Édition. Paris, 1893, Librairie Hahette. Kiadói, dombornyomott félbőr kiadásban, kissé viseletes fedőborítóval.
12800.

Émilie De Laveleye: Éléments D'Économie Politique. Quatriéme Édition. Paris, 1893, Librairie Hahette. Kiadói, dombornyomott félbőr kiadásban, kissé viseletes fedőborítóval.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
12801.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft