Könyvek: Tudomány és technika

Tételek száma: 74

Kenyeres Lajos, ifj. Tildy Zoltán: Védett természeti ritkaságaink. Bp., 1960, Mezőgazdasági Kiadó. Vászonkötésben, szakadt papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
12802.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,71
4,00
12803.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,65
2,86
12804.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,65
2,86
12805.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,57
20,00
12806.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,24
4,57
12807.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,26
14,29
Bernátsky Jenő: Bevezetés a növénykórtan elemeibe. A fontosabb gazdasági növények betegségei. Bp., [1929], Athenaeum (Gazdasági tanácsadó 31.). Papírkötésben, jó állapotban.
12808.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,65
2,86
Husz Béla: A beteg növény és gyógyítása. Bp., 1941, Királyi Magyar Természettudományi Társulat. Kicsit kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
12809.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,31
5,71
12810.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,31
5,71
A Pesti Hírlap Könyvtára: Az élet útmutatója. 1200 oldal, 606 mélynyomású képpel, 4 térképpel, 66 szövegközti rajzzal és számos színes műmelléklettel. Bp., 1937, Pesti Hírlap. Díszes vászonkötésben, jó állapotban.
12811.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,31
5,71
Salgó Sándor dr.: Önismeret-Emberismeret. Új gyakorlati jellem,- és képességtan. 260 kép és 4 tábla, 200 analízis. 1944, Pannonia Kiadás. Újrakötve, félvászon kötésben.
12812.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,31
5,71
12813.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,31
5,71

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft