12824.
229. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Tudomány és technika
1 000 Ft
2,59 EUR, 2,86 USD
Kollarits Jenő dr.: Jellem és idegesség. A jellem és az idegesség mibenlétéről, keletkezéséről, valamint az idegesség megelőzéséről. Budapest, 1918, Orvosi Könyvkiadó Társulat. Kissé kopottas kiadói egészvászon kötésben, egyébként jó állapotban.