12861.
229. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Tudomány és technika
1 000 Ft
2,59 EUR, 2,86 USD
Richard Kirsch prof. dr.:Sport Massage. Mit beilage. Das Skelet und Muskeln des Menschen. Berlin, 1959, Sportverlag Berlin. Aranyozott, kiadói egészvászon kötésben. Kissé poros fedőlappal, egyébként jó állapotban.