Della Vedella Mihály (szerk.):Nagy Magyar Compass (azelőtt Mihók -féle) II. évfolyam. I.rész: Pénzintézetek. Budapest, 1927, Kiadótulajdonosok: dr. Galánthai Nagy Sándor örökösei. Kiadói egészvászon kötésben.
Collins F. Howard: Spencer Herbert Synthetikus Filozófiájának Kivonata. Pekár Károly dr. életrajzi bevezetésével. Budapest, 1903, Poltzer zsigmond Könyvkereskedése.Kopottas, kiadói, egészvászon kötésben.
Magyar lexikon. Az összes tudományok encziklopédiája 16 kötet, teljes sorozat. Szerk. Somogyi Ede. Bp. 1878-1885. Rautmann - Wilckens (Pallas). A fedőborítók többségében kopottas állapotban, az első lapok több kötetben kiszakadtak, egy lap hiányzik.
Pápay József: Reguly Antal emlékezete. Nyelvészeti hagyatékának földolgozása alkalmából írta- - Budapest, 1905, Magyar Nyelvtudományi Társaság. Kiadói papír kötésben, kis hibával, egyébként jó állapotban.
Természetrajz polgári és felsőbb leányiskolák részére. Wettstein H. nyomán kidolgozta Pásthy Károly és Szarvassy Margit. II. rész, 148 ábrával. Bp., Franklin. Kiadói egészvászon kötés, kevés ceruzás jelöléssel, kissé kopottas állapotban.
Balogh Kálmán: Vegytan és természettan az elemi népiskolák V. és VI. osztálya számára. A szöveg közé nyomott 85 ábrával. Kiadói karton kötésben. Debreczen, é.n., Debreczen sz. kir. város és tiszántul ref. egyházkerület könyvnyomda. Kissé viseltes kiadói karton kötésben.
Fodor József, Paszlavszky József (szerk.): Népszerű természettudományi előadások gyűjteménye. Kilenczedik kötet. 1886-ik évfolyam. 47 rajzzal és 1 műlappal. Budapest, 1886, Természettudományi Társulat. Viseltes félvászon kötésben.
Feliczián Vilmos: Csodálatos természet. Barangolás a természettudomány világában. 65 ábrával. Budapest, é.n., Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon kiadásban. Jó állapotú.