Papp SImon: Adatok a magyarországi földgáz és földolaj kutatásokhoz. Különnyomat a Földtani Közlöny 1942. LXXII. köt. 1-3. füzetéből. Bp., 1942. Kicsit szakadt papírkötésben, egyébként jó állapotban.
Balla Ignác: Edison, több forrásmunka alapján. Az előszót írta Fodor István udvari tanácsos. Nyolc képpel, második kiadás. Bp., 1913, Singer és Wolfner. Kiadói kartonált kötés, gerincnél szakadt, sérült, egy lap kissé szakadt, viseltes állapotban.
Császár Elemér: A röntgensugárzás és gyakorlati alkalmazása. Bp., 1934, Királyi Magyar Természettudományi Társulat. Kopott, aranyozott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
Wilhelm Gusztáv: Gyárak, pályaudvarok és villamos erőközpontok világítása. Bp., 1932, Ifj. Kellner Ernő Könyvnyomdája. Kiadói Papírkötésben. Jó állapotban.
Kerékjártó Gyula: Vasuti anyagkezelés. Kézirat, csak magánhallgatók részére. Bp., 1915, Jókai és Löbl Mór. Kicsit szakadt papírkötésben, egyébként jó állapotban.
Beke Manó (szerk.): A technika világa. 738 szövegképpel és 42, részben színes műmelléklettel. Budapest, é.n., Athenaeum. Kiadói félbőr kötésben. Gerincnél kis javításra szorul.