Z. Tábori Piroska (szerk.): A család tanácsadója. 460 fekete képpel, 32 színes táblával, 24 egyszínű táblával. Budapest, 1930, Dante Könyvkiadó. Kissé viseltes, kiadói félvászon kötésben.
Dr. Fuhrmann Arwéd: A lejtmérő műszerek a azok használata, megvizsgálása és kiigazítása. Gyakorlati kézikönyv mérnökök, építészek, geodaeták stb. számára. Fordította Gróh Géza. Esztergom, 1905, Laiszky János Könyvnyomdája. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.