1 600 Ft
4,15 EUR, 4,57 USD
Ossendowski: Ázsiai titkok, ázsiai emberek. Man and mytery in Asia. Fordította Sajó Aladár. Bp., 1925, Franklin Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.