A vadászati ismeretek kézikönyve. III. kötet.
Illés Nándor: (A vadászat kezelése és gyakorlása.) 1-2. rész. Bp. 1895. Grill. VIII, 448 l.; X, 310 l. Gazdag szövegközti és egészoldalas képanyagot tartalmaznak.
Félvászon-kötésben.
A gerinc sérülést, egyébként jó állapotban
Újfalvi Sándor: Az erdélyi régibb és közelebbi vadászatok és vadak. S. a. r. Benkő Samu. Bp., 1982, Magvető (Magyar Hírmondó). Az 1854. évi kiadás reprintje. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
2 db vadász könyv: 500 kérdés a vadról és környezetéről. Szerk.: Csekő Sándor. Bp., 1986, Lapkiadó Vállalat (Nimród füzetek 1.). Papírkötésben, jó állapotban.; 500 kérdés a vadgazdálkodásról. Szerk.: Csekő Sándor. Bp., 1986, Pallas Lap- és Könyvkiadó Vállalat (Nimród füzetek 3.). Papírkötésben, jó állapotban.
Z. Tomai Éva, Zoltán János: Ketten az afrikai őserdőben. Bp., 1975, Natura. Vászonkötésben, kicsit szakadt papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.