https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Vallás

Tételek száma: 34

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Varga István: Az Új testamentomi szent írásoknak critica históriája és hermeneuticája az exegetica theologia II-dik részének első darabja. Debreczenbenn, 1816, Nyomt. Csáthy György. Kissé viseltes karton kötésben.
12911.

Varga István: Az Új testamentomi szent írásoknak critica históriája és hermeneuticája az exegetica theologia II-dik részének első darabja. Debreczenbenn, 1816, Nyomt. Csáthy György. Kissé viseltes karton kötésben.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
1
Tompa Mihály: Olajág. Elmélkedések, fohászok és imák. Hölgyek számára olvasó- és imakönyvül. Bp., 1911 Franklin,szép díszes, fémcsattal kiadói bársonykötésben, aranyozott lapszélekkel. A bársony kopottas a gerincnél, egyébként szép állapotú.
12912.

Tompa Mihály: Olajág. Elmélkedések, fohászok és imák. Hölgyek számára olvasó- és imakönyvül. Bp., 1911 Franklin,szép díszes, fémcsattal kiadói bársonykötésben, aranyozott lapszélekkel. A bársony kopottas a gerincnél, egyébként szép állapotú.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,49
EUR
,
7,06
USD
Ajánlatok száma:
0
Nullitas animadversionum in libellum, cvi titulus: Sola Salvifica, ad trutinam rationis et revelationis expensa. 1791. Papír kötésben, rossz állapotban.
12913.

Nullitas animadversionum in libellum, cvi titulus: Sola Salvifica, ad trutinam rationis et revelationis expensa. 1791. Papír kötésben, rossz állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
0
Breviarium romanum ex decreto SS. concilii tridentini restitutum, S PII V. Pontificis Maximi jussu editum, Clementis VIII. ac Urbani VIII... teljes, 4 kötet: Pars Hyemalis,Vernalis, Estivalis, Autmnalis. Budae, 1814, Typis Regiae Universtatis Hungaricae. Aranyozott, kiadói egészbőr kiadásban. Kopottas fedőlappal, egy kötet gerince borítója hibás, egyébként jó állapotúak.
12914.

Breviarium romanum ex decreto SS. concilii tridentini restitutum, S PII V. Pontificis Maximi jussu editum, Clementis VIII. ac Urbani VIII... teljes, 4 kötet: Pars Hyemalis,Vernalis, Estivalis, Autmnalis. Budae, 1814, Typis Regiae Universtatis Hungaricae. Aranyozott, kiadói egészbőr kiadásban. Kopottas fedőlappal, egy kötet gerince borítója hibás, egyébként jó állapotúak.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
EUR
,
70,59
USD
Ajánlatok száma:
0
Graser Rudolph: Predigten, für all Sonn- und Festtage des Jahres 2.Band Augsburg, Matthäus Riegers, 1776. 614p. Enyhén szúrágott papírkötésben. / Paper-binding. In medium condition
12915.

Graser Rudolph: Predigten, für all Sonn- und Festtage des Jahres 2.Band Augsburg, Matthäus Riegers, 1776. 614p. Enyhén szúrágott papírkötésben. / Paper-binding. In medium condition

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,22
EUR
,
17,65
USD
Ajánlatok száma:
0
Vierholz, Carolomannus [Karlmann]: Resonans e montibus echo, oder der aus den Bergen erschallende Widerhall, das ist: zweyfach-abgetheilte Berg-Predigen welche bestehen in einem dominicali und festivali. Regensburg, 1721, Johann Martin Hagen. Szakadt gerincű, kopott pergamen kötésben, korának megfelelő állapotban.
12916.

Vierholz, Carolomannus [Karlmann]: Resonans e montibus echo, oder der aus den Bergen erschallende Widerhall, das ist: zweyfach-abgetheilte Berg-Predigen welche bestehen in einem dominicali und festivali. Regensburg, 1721, Johann Martin Hagen. Szakadt gerincű, kopott pergamen kötésben, korának megfelelő állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
EUR
,
35,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Tárkányi Béla: Hajadonok Őrangyala. Katholikus imakönyv. Az egri érseki hatóság jóváhagyásával. A könyvet díszítő metszetek Brockhaus F.A.-nál Lipcsében készültek. Pest, 1872, Heckenast Gusztáv.Viseltes egészvászon kötésben, rézszegecsekkel, kerettel illetve porcelán Jézus arcképpel díszített fedőborítóval.
12917.

Tárkányi Béla: Hajadonok Őrangyala. Katholikus imakönyv. Az egri érseki hatóság jóváhagyásával. A könyvet díszítő metszetek Brockhaus F.A.-nál Lipcsében készültek. Pest, 1872, Heckenast Gusztáv.Viseltes egészvászon kötésben, rézszegecsekkel, kerettel illetve porcelán Jézus arcképpel díszített fedőborítóval.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
2
Francisco Xaverio Dornn: Diurnale Concionatorium In Festa. Pars Quarta, Complectens Conceptus Praedicabiles Pro singulis Sanctorum Apostulorum Festis Septem... Augsburg, 1765 Joannis Baptistae Bruckhard. Korabeli egészbőr kötésben
12918.

Francisco Xaverio Dornn: Diurnale Concionatorium In Festa. Pars Quarta, Complectens Conceptus Praedicabiles Pro singulis Sanctorum Apostulorum Festis Septem... Augsburg, 1765 Joannis Baptistae Bruckhard. Korabeli egészbőr kötésben

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
EUR
,
29,41
USD
Ajánlatok száma:
0
Szabó István (1695-1753) SJ: Három esztendőre-való vasárnapi prédikátziók, mellyeket valaha élő nyelvel mondott, most pedig Istennek nagyobb dütsőségére, a romai anyaszentegyháznak gyarapodására, a magyar lelki pásztoroknak valamennyi segítségekre, a keresztény híveknek üdvösséges hasznokra és vigasztalásokra elö-járói engedelmébül világosságra botsátott. Nagyszombat, 1746, Akadémiai Nyomda. A három kötet egyben, aranyozott, kopott bőrkötésben, korához képest szép állapotban. Tulajdonosi bejegyzéssel és a belső kötéstáblán egyéb feljegyzésekkel.
12919.

Szabó István (1695-1753) SJ: Három esztendőre-való vasárnapi prédikátziók, mellyeket valaha élő nyelvel mondott, most pedig Istennek nagyobb dütsőségére, a romai anyaszentegyháznak gyarapodására, a magyar lelki pásztoroknak valamennyi segítségekre, a keresztény híveknek üdvösséges hasznokra és vigasztalásokra elö-járói engedelmébül világosságra botsátott. Nagyszombat, 1746, Akadémiai Nyomda. A három kötet egyben, aranyozott, kopott bőrkötésben, korához képest szép állapotban. Tulajdonosi bejegyzéssel és a belső kötéstáblán egyéb feljegyzésekkel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,27
EUR
,
76,47
USD
Ajánlatok száma:
0
Közönséges Isteni Tiszteletre rendeltetett Énekes Könyv, melly Szent Dávid Zsoltárin kívül magában foglal némelly kiválogatott és a Helvétziai vallástételt követő négy superintendentia által jóváhagyott énekeket, egynéhány imádsággal együtt. Debrecen, 1853. Városi könyvnyomda. Kiadói egészbőr kötésben. Viseltes fedőlap.
12920.

Közönséges Isteni Tiszteletre rendeltetett Énekes Könyv, melly Szent Dávid Zsoltárin kívül magában foglal némelly kiválogatott és a Helvétziai vallástételt követő négy superintendentia által jóváhagyott énekeket, egynéhány imádsággal együtt. Debrecen, 1853. Városi könyvnyomda. Kiadói egészbőr kötésben. Viseltes fedőlap.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
EUR
,
26,47
USD
Ajánlatok száma:
0
Jámbor Lajos: Bibliai képek az Ó-és az Új-szövetségből. I. Ó-szövetségi történetek. II. Jézus élete képekben. 85 képpel. Bpm.,1898, Hornyanszky Viktor. Kiadói egészvászon kötésben. Gerinc elvált, fedőlap viseletes.
12921.

Jámbor Lajos: Bibliai képek az Ó-és az Új-szövetségből. I. Ó-szövetségi történetek. II. Jézus élete képekben. 85 képpel. Bpm.,1898, Hornyanszky Viktor. Kiadói egészvászon kötésben. Gerinc elvált, fedőlap viseletes.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,43
EUR
,
13,53
USD
Ajánlatok száma:
0
Szent Biblia. Káldi György S.J. fordítása nyomán. Újszövetség. Bp., 1928, Palladis. Illusztrált, kiadói egészvászon kötés, előlapján képpel díszítve, jó állapotban.
12922.

Szent Biblia. Káldi György S.J. fordítása nyomán. Újszövetség. Bp., 1928, Palladis. Illusztrált, kiadói egészvászon kötés, előlapján képpel díszítve, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,49
EUR
,
7,06
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz