https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Vallás

Tételek száma: 34

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
A Rosnyói püspöki megyében 1832-dik esztendőre kiadott egyházi beszédek. Rosnyón, 1833. Kek József Csász, Kir. könyvnyomtató betűivel. Korabeli papírkötésben 108+ 26p.
12923.

A Rosnyói püspöki megyében 1832-dik esztendőre kiadott egyházi beszédek. Rosnyón, 1833. Kek József Csász, Kir. könyvnyomtató betűivel. Korabeli papírkötésben 108+ 26p.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
EUR
,
7,65
USD
Ajánlatok száma:
0
Fördős Lajos: Papi dolgozatok gyászesetekre. 7.-8. füzet Kecskemét 1857-59, Korabeli kissé megviselt félvászon kötésben 225p. + 220p.
12924.

Fördős Lajos: Papi dolgozatok gyászesetekre. 7.-8. füzet Kecskemét 1857-59, Korabeli kissé megviselt félvászon kötésben 225p. + 220p.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
EUR
,
7,65
USD
Ajánlatok száma:
0
Szikszay György: Keresztyéni tanitások és imádságok a keresztyén embernek külön-különféle állapotai és szükségei szerint, melyeket a vélek élni akarónak lelki hasznára és épületére három szakaszban készített s kiadott -- Budapest, 1897, Hornyánszky Viktor. Kopott, kiadói, dombornyomott, egészbőr kötésben.
12925.

Szikszay György: Keresztyéni tanitások és imádságok a keresztyén embernek külön-különféle állapotai és szükségei szerint, melyeket a vélek élni akarónak lelki hasznára és épületére három szakaszban készített s kiadott -- Budapest, 1897, Hornyánszky Viktor. Kopott, kiadói, dombornyomott, egészbőr kötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0
Strauch, Benedict: Katechetische Betrachtungen in denen der Inhalt des heiligen römischen Glaubens. Pressburg 1770. Landerer. Kötés nélkül, krúdában maradt példány.
12926.

Strauch, Benedict: Katechetische Betrachtungen in denen der Inhalt des heiligen römischen Glaubens.
Pressburg 1770. Landerer. Kötés nélkül, krúdában maradt példány.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Miriam a keresztrefeszített Jézusról nevezett Mária Nővér. Betlehemi sarútlan kármelita szerzetesnő csodálatos élete. 1846-1878 Francia életrajzokból összeállítva. Keszthely, 1934, A sarútlan kármelita zárda. Kiadói papír kötésben, korának megfelelő állapotban.
12927.

Miriam a keresztrefeszített Jézusról nevezett Mária Nővér. Betlehemi sarútlan kármelita szerzetesnő csodálatos élete. 1846-1878 Francia életrajzokból összeállítva. Keszthely, 1934, A sarútlan kármelita zárda. Kiadói papír kötésben, korának megfelelő állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
1
Zádori János: Isten a valódi szeretet. Imakönyv keresztény katholikusok számára. Bp. - New York, é. n., Steinbrener. Bakeltikötésben, a gerinc egyik oldalán kicsit szakadt, egyébként jó állapotban.
12928.

Zádori János: Isten a valódi szeretet. Imakönyv keresztény katholikusok számára. Bp. - New York, é. n., Steinbrener. Bakeltikötésben, a gerinc egyik oldalán kicsit szakadt, egyébként jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Goldziher Ignác: Az iszlám újabb alakulásai-tanulmány az iszlám vallástudomány köréből. Modern Könyvtár 151. Bp., Athenaeum Irod. és Nyomd. Részvényt. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
12929.

Goldziher Ignác: Az iszlám újabb alakulásai-tanulmány az iszlám vallástudomány köréből. Modern Könyvtár 151. Bp., Athenaeum Irod. és Nyomd. Részvényt. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Szent Biblia, az-az Istennek ó és új testamentomában foglaltatott egész Szent Írás. Magyar nyelvre fordíttatott Károli Gáspár által és mostan a basileai ki-adás szerint ezen formában ki-botsáttatott. Posonban, 1793. Patzkó Ferenc költségén. 1152 p + 392 p. + 123 p. Korabeli, kissé megvetemedett csatos bőrkötésben, egy két első lapon sérülések, de összességében jó állapotban
12930.

Szent Biblia, az-az Istennek ó és új testamentomában foglaltatott egész Szent Írás. Magyar nyelvre fordíttatott Károli Gáspár által és mostan a' basileai ki-adás szerint ezen formában ki-botsáttatott. Posonban, 1793. Patzkó Ferenc költségén. 1152 p + 392 p. + 123 p. Korabeli, kissé megvetemedett csatos bőrkötésben, egy két első lapon sérülések, de összességében jó állapotban

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
34 000 Ft
91,89
EUR
,
100,00
USD
Ajánlatok száma:
0
Vizsolyi Biblia I.-II. kötet. Facsimile kiadás. Bp. 1990. Magyar Helikon. Kiadói egészbőr kötésben. Hibátlan állapotban!
12931.

Vizsolyi Biblia I.-II. kötet. Facsimile kiadás. Bp. 1990. Magyar Helikon. Kiadói egészbőr kötésben. Hibátlan állapotban!

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
EUR
,
47,06
USD
Ajánlatok száma:
0
Szent Irás, vagy is az Ó Szövetségnek szent könyvei, Magyarúl Káldi György után A Közönséges Diák forditásból az eredeti Betűre is figyelmezve Jegyzetekkel. Négyesi báró Szepesy Ignátz Pétsi Püspöknek Felügyelése alatt. I. kötet. Posonyban, 1835. Belnay örökösei. 918+(5)p. Korabeli, aranyozott félbőr kötésben.
12932.

Szent Irás, vagy is az Ó Szövetségnek szent könyvei, Magyarúl Káldi György után A Közönséges Diák forditásból az eredeti Betűre is figyelmezve Jegyzetekkel. Négyesi báró Szepesy Ignátz Pétsi Püspöknek Felügyelése alatt. I. kötet. Posonyban, 1835. Belnay' örökösei. 918+(5)p. Korabeli, aranyozott félbőr kötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
EUR
,
52,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Antoine, P. G.: Theologia moralis universa. Két részben. Venetiis (Velence), 1758. Typ. Balleoni 560p.+ 460p. (Hat rész egy kötetben.)  Korabeli, aranyozott, kissé sérült egészbőr kötésben, festett lapszélekkel. / In sightly damaged full leather binding
12933.

Antoine, P. G.: Theologia moralis universa. Két részben. Venetiis (Velence), 1758. Typ. Balleoni 560p.+ 460p. (Hat rész egy kötetben.) Korabeli, aranyozott, kissé sérült egészbőr kötésben, festett lapszélekkel. / In sightly damaged full leather binding

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
EUR
,
26,47
USD
Ajánlatok száma:
0
Gerely József: A Miatyánk könyve A képeket festette Krzesz J. de Mecina. A keretrajzokat készítette Dörre Tivadar. Fába metszette Morelli Gusztáv. Bp., 1902. Egyházy Ágoston és Társa. 18 sztl. lev. Kiadói, aranyozott, dombornyomásos egészvászon kötésben. Dekoratív díszalbum. Igényesen restaurált. Ritka! 40x52 cm
12934.

Gerely József: A Miatyánk könyve
A képeket festette Krzesz J. de Mecina. A keretrajzokat készítette Dörre Tivadar. Fába metszette Morelli Gusztáv.
Bp., 1902. Egyházy Ágoston és Társa. 18 sztl. lev. Kiadói, aranyozott, dombornyomásos egészvászon kötésben. Dekoratív díszalbum. Igényesen restaurált. Ritka! 40x52 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
EUR
,
70,59
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz