Varga István: Az Új testamentomi szent írásoknak critica históriája és hermeneuticája az exegetica theologia II-dik részének első darabja. Debreczenbenn, 1816, Nyomt. Csáthy György. Kissé viseltes karton kötésben.
Tompa Mihály: Olajág. Elmélkedések, fohászok és imák. Hölgyek számára olvasó- és imakönyvül. Bp., 1911 Franklin,szép díszes, fémcsattal kiadói bársonykötésben, aranyozott lapszélekkel. A bársony kopottas a gerincnél, egyébként szép állapotú.
Nullitas animadversionum in libellum, cvi titulus: Sola Salvifica, ad trutinam rationis et revelationis expensa. 1791. Papír kötésben, rossz állapotban.
Breviarium romanum ex decreto SS. concilii tridentini restitutum, S PII V. Pontificis Maximi jussu editum, Clementis VIII. ac Urbani VIII... teljes, 4 kötet: Pars Hyemalis,Vernalis, Estivalis, Autmnalis. Budae, 1814, Typis Regiae Universtatis Hungaricae. Aranyozott, kiadói egészbőr kiadásban. Kopottas fedőlappal, egy kötet gerince borítója hibás, egyébként jó állapotúak.
Graser Rudolph: Predigten, für all Sonn- und Festtage des Jahres 2.Band Augsburg, Matthäus Riegers, 1776. 614p. Enyhén szúrágott papírkötésben. / Paper-binding. In medium condition
Vierholz, Carolomannus [Karlmann]: Resonans e montibus echo, oder der aus den Bergen erschallende Widerhall, das ist: zweyfach-abgetheilte Berg-Predigen welche bestehen in einem dominicali und festivali. Regensburg, 1721, Johann Martin Hagen. Szakadt gerincű, kopott pergamen kötésben, korának megfelelő állapotban.
Szabó István (1695-1753) SJ: Három esztendőre-való vasárnapi prédikátziók, mellyeket valaha élő nyelvel mondott, most pedig Istennek nagyobb dütsőségére, a romai anyaszentegyháznak gyarapodására, a magyar lelki pásztoroknak valamennyi segítségekre, a keresztény híveknek üdvösséges hasznokra és vigasztalásokra elö-járói engedelmébül világosságra botsátott. Nagyszombat, 1746, Akadémiai Nyomda. A három kötet egyben, aranyozott, kopott bőrkötésben, korához képest szép állapotban. Tulajdonosi bejegyzéssel és a belső kötéstáblán egyéb feljegyzésekkel.
Közönséges Isteni Tiszteletre rendeltetett Énekes Könyv, melly Szent Dávid Zsoltárin kívül magában foglal némelly kiválogatott és a Helvétziai vallástételt követő négy superintendentia által jóváhagyott énekeket, egynéhány imádsággal együtt. Debrecen, 1853. Városi könyvnyomda. Kiadói egészbőr kötésben. Viseltes fedőlap.
Jámbor Lajos: Bibliai képek az Ó-és az Új-szövetségből. I. Ó-szövetségi történetek. II. Jézus élete képekben. 85 képpel. Bpm.,1898, Hornyanszky Viktor. Kiadói egészvászon kötésben. Gerinc elvált, fedőlap viseletes.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.