A Rosnyói püspöki megyében 1832-dik esztendőre kiadott egyházi beszédek. Rosnyón, 1833. Kek József Csász, Kir. könyvnyomtató betűivel. Korabeli papírkötésben 108+ 26p.
Szikszay György: Keresztyéni tanitások és imádságok a keresztyén embernek külön-különféle állapotai és szükségei szerint, melyeket a vélek élni akarónak lelki hasznára és épületére három szakaszban készített s kiadott -- Budapest, 1897, Hornyánszky Viktor. Kopott, kiadói, dombornyomott, egészbőr kötésben.
Strauch, Benedict: Katechetische Betrachtungen in denen der Inhalt des heiligen römischen Glaubens.
Pressburg 1770. Landerer. Kötés nélkül, krúdában maradt példány.
Miriam a keresztrefeszített Jézusról nevezett Mária Nővér. Betlehemi sarútlan kármelita szerzetesnő csodálatos élete. 1846-1878 Francia életrajzokból összeállítva. Keszthely, 1934, A sarútlan kármelita zárda. Kiadói papír kötésben, korának megfelelő állapotban.
Zádori János: Isten a valódi szeretet. Imakönyv keresztény katholikusok számára. Bp. - New York, é. n., Steinbrener. Bakeltikötésben, a gerinc egyik oldalán kicsit szakadt, egyébként jó állapotban.
Goldziher Ignác: Az iszlám újabb alakulásai-tanulmány az iszlám vallástudomány köréből. Modern Könyvtár 151. Bp., Athenaeum Irod. és Nyomd. Részvényt. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
Szent Biblia, az-az Istennek ó és új testamentomában foglaltatott egész Szent Írás. Magyar nyelvre fordíttatott Károli Gáspár által és mostan a' basileai ki-adás szerint ezen formában ki-botsáttatott. Posonban, 1793. Patzkó Ferenc költségén. 1152 p + 392 p. + 123 p. Korabeli, kissé megvetemedett csatos bőrkötésben, egy két első lapon sérülések, de összességében jó állapotban
Szent Irás, vagy is az Ó Szövetségnek szent könyvei, Magyarúl Káldi György után A Közönséges Diák forditásból az eredeti Betűre is figyelmezve Jegyzetekkel. Négyesi báró Szepesy Ignátz Pétsi Püspöknek Felügyelése alatt. I. kötet.
Posonyban, 1835. Belnay' örökösei. 918+(5)p. Korabeli, aranyozott félbőr kötésben.
Antoine, P. G.: Theologia moralis universa. Két részben. Venetiis (Velence), 1758. Typ. Balleoni
560p.+ 460p. (Hat rész egy kötetben.)
Korabeli, aranyozott, kissé sérült egészbőr kötésben, festett lapszélekkel. / In sightly damaged full leather binding
Gerely József: A Miatyánk könyve
A képeket festette Krzesz J. de Mecina. A keretrajzokat készítette Dörre Tivadar. Fába metszette Morelli Gusztáv.
Bp., 1902. Egyházy Ágoston és Társa. 18 sztl. lev. Kiadói, aranyozott, dombornyomásos egészvászon kötésben. Dekoratív díszalbum. Igényesen restaurált. Ritka! 40x52 cm
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.