Az evangeliomok és epistolák mellyeket esztendőt által olvastat az Anyaszentegyház a Római rend szerint vasárnapokon és ünnepeken a Krácsonyi 's Húsvéti énekekkel együtt. Budán, 1845. Kir. Egyetem Költségén. 384p. Kissé sérült félbőr kötésben
Rituale Romanum, Pauli V Pontificis Maximi jussu editum... Venetiis, 1738. Ex Typographia Balleoniana. Korablei, kissé megviselt félbőr kötésben / In damaged half leather binding
Negyedes Pál: Minden mostani fenn álló innepekre ... és más jeles ájtatosságoknak napjaira szolgáló prédikátziók. 1., 3. köt. Győr, 1800-1801, Streibig József. Kicsit megviselt félbőr kötésben, egyébként jó állapotban.
Negyedes Pál: Minden mostani fenn álló innepekre ... és más jeles ájtatosságoknak napjaira szolgáló prédikátziók. 3. köt. Győr, 1800-1801, Streibig József. Kicsit megviselt félbőr kötésben, néhol foltos.
[Fuchs, Xaverius Franciscus:] Methodus recte gubernandi parochiam et dirigendi animas in S. Tribunali poenitentiae. Pars secunda. Tyrnaviae, 1803, Typis Venceslai Jelinek. Mellékötve: Moralis philosophiae Christianae de virtutibus et vitiis tractatus. Posonii, 1803, Typis Georgii Alosii Belnay. A kötet elején a szerző, Fuchs Xavér Ferenc (1744-1807) nyitrai püspök, későbbi egri érsek, Heves és Külső-Szolnok vármegye örökös főispánjának Jakob Adam (1748-1811), a korszak elismert rézmetszője által metszett egészoldalas portréjával. Aranyozott gerincű, kicsit szakadt egészbőr kötésben, egyébként jó állapotban.
Schematismus inclyti regni Hungariae partiumque eidem adnexarum pro anno 1829. Mellékötve: Calendarium in usum ecclesiae Romani Catholicae. Budae, 1829, Typis et sumtibus Typogr. Reg. Universitatis Hungariae. Gerincénél kicsit szakadt kartonált papírkötésben, egyébként jó állapotban.
Sipos József: Az Egyháziak’ Érdemei az emberiségről, és a’ mai Hivatalosok’ Hálátalansága azok eránt, egy egyházi Beszédben megvilágosítva,
.. melly’ mélt. Tiszt. Hallerkői gróf Haller Ferentz úrnak … tartatott. Nagy-Váradon a’ B. Asszony’ Székes-Templomában, Pünkösd után a’ XIX-dik Vasárnapon, az 1828-dik esztendőben. Nagy-Váradon, 1828. Tichy János. 48 p. Fűzve.