Műtárgyak, antikvitás Tételek száma: 19
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1025414
11013
229
Antique
Ezüstözött Berndorf ovális tálca, jelzett, 20x16 cm 1026659
11014
229
Antique
Antik morzsalapát és kefe akasztóval, fém ,rozsda nyomok, 18×17 cm 996617
11015
229
Antique
XX. sz eleje: kártyázó kéz bronzírozott fém kitűző 4 cm 1028073
11016
229
Antique
3 oldalas, réz, pecsétnyomó, "A Sch" és "Adolf Schödl Mistelbach" körirattal, 7cm 946533
11017
229
Antique
Antik, réz berakásos fa pipa szipka, "Karlsbad", jelzésű fa tokjában, m: 9 illetve 13,5 cm 946528
11018
229
Antique
Díszes kerámia pipafej, "Mohács" jelzéssel, m: 7 cm 946534
11019
229
Antique
Antik, fából készült faragott szipka, m: 8,5 cm 924869
11020
229
3200
Antique
Orivit AG szecessziós fogpiszkálótartó, üveg betét hiányzik, ezüstözött ón, jelzett, 10×3 cm 1025864
11021
229
Antique
Bojtorján motívummal díszített ezüst (Ag.) szipka, lecsavarható fa véggel, jelzett,, saját, bőr borítású dobozában, h: 11,5 cm 1026728
11022
229
Antique
Antik füles tálca, levonóképes fajansz, fa szélekkel, fém fülekkel, jó állapotban, jelzés nélkül, 31×50 cm 994798
11023
229
3800
Antique
XVIII. sz. Ón tányér FK jelzéssel / Antique tin plate d:20 cm 906879
11024
229
Antique
WMF szecessziós kosárka, üvegbetét hiányzik, jelzett, fém, m:25 cm/ Art noveau WMF basket, glass missing Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft