Nyomtatványok

Tételek száma: 237

1887 Kurfürst Friedrich Wilhelm der Grosse von Brandenburg. (Kostum des Hosenband-Ordens). Színezett fametszet a Blatter für Kostumkunde c. könyvből. Jelzett a metszeten. 28,5x20cm / Kurfürst Friedrich Wilhelm der Grosse from Brandenburg. (Costume of the Garter Order ). Colored wood engraving. Signed on the engraving.
12461.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,12
2,29
cca 1890 Jelzés nélkül: Mária a kis Jézussal, nyomat, paszpartuban, üvegezett fa keretben, az üveg egy helyen repedt, d: 25,5 cm
12462.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,65
2,86
cca 1890 Csipke litho újévi üdvözlő boríték, benne kis boríték ismeretlen porral / Litho New Year greeting card 7x11 cm
12463.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,55
10,29
1891 Magyar Szalon. Képes havi folyóírat. Szerkeszti: Fekete József és Hevesi József. XV: kötet. Budapest, 1891, A Magyar Szalon Kiadóhivatala. Kissé kopottas korabeli félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
12464.

1891 Magyar Szalon. Képes havi folyóírat. Szerkeszti: Fekete József és Hevesi József. XV: kötet. Budapest, 1891, A "Magyar Szalon" Kiadóhivatala. Kissé kopottas korabeli félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,26
14,29
1892 Óda mellyel Főméltóságú és Főtisztelendő Vaszary Kolos urat... Midőn Prímási székét elfoglalá... 1892 február hetedikén. 33x24cm
12465.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,65
2,86
1893 Iparostanonczok munkakiállítása Pretz Jánost, mint jó igyekezetű és szép reményekre jogosító, kőfaragó iparos fiút dicsérettel tüntette ki. 33x21cm
12466.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,12
2,29
1894 Meghívó Budapest Székes Főváros által a VIII. Nemzetközi Közegészségi és Demográfiai Congressus tagjai tiszteletére. 21,5x28cm. Több helyen sérült, lyukas.
12467.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,12
2,29
1894 a Pesti Napló március 21-i lapszáma Kossuth Lajos haláláról
12468.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,31
5,71
1897 A Drezdai Nemzetközi Művészeti Kiállítás kisméretű reklámcédulái, 12x8 cm / 1897 Dresden, International exhibition of fine arts, 12x8 cm
12469.

1897 A Drezdai Nemzetközi Művészeti Kiállítás kisméretű reklámcédulái, 12x8 cm /
1897 Dresden, International exhibition of fine arts, 12x8 cm

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,24
4,57
1898 Erzsébet királyné (Sissi)gyászkártya. 14,5x8cm Viseltes állapotban.
12470.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,12
2,29
1898-1904 Természettudományi közlöny 14 db száma. Általában jó állapotban.
12471.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
6,90
7,43
cca 1899 Blumen von Oelberg. Préselt virág-kompozíció, emlék jeruzsálemi útról, hátulján feljegyzéssel.
12472.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,12
2,29

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft