1 000 Ft
2,59 EUR, 2,86 USD
2 db figurális porcelán: nő népviseletben, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 23,5 + Férfi halakkal, bisquit Arpo porcelán, kézzel festett, jelzett,apró kopásnyommal, m: 24 cm