Porcelán

Tételek száma: 96

Royal Heidelberg porcelán falitányér, d:20cm, Maison Luis porcelán hamutál,hibátlan, jelzett, 15cm
11138.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,12
2,29
Capodimonte (Made in Italy) porcelán rózsa fali dísz, kézzel festett, sérült, 29x14cm, 2db porcelán rózsa fali dísz, apró hibákkal, 19x10cm
11139.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,65
2,86
4 db Hohenberg porcelán csésze + csészealj, kézzel festett, jelzett, nagyon apró kopásnyomokkal, d: 7, ill. 11 cm
11140.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,24
4,57
Unterweissbach kis váza, jelzett, hibátlan, m:8,5 cm
11141.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,31
5,71
Prag K&C virágmintás porcelán tál, kopásnyomokkal, jelzett, d: 34 cm
11142.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,24
4,57
Bavaria virággal díszített porcelán váza, matricás, hibátlan, jelzett, m: 22 cm
11143.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,31
5,71
Meissen porcelán csésze és 2 db csészealj, apró mázhibával, kopásnyomokkal, jelzett, d: 16 cm, 10 cm
11144.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,65
2,86
Advanced Plates pávamintás porcelán tál és tortalapát, matricás, apró kopásnyomokkal, jelzés nélkül, hibátlan, d: 27 cm, h: 24 cm
11145.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,65
2,86
9
Kisméretű gazdagon díszített jelenetes Altwien porcelán díszváza fedéllel, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, restaurált, m: 14 cm
11146.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
31,83
34,29
Hutschenreuther porcelán süteményes tányér készlet, jelzett,matricás,apró kopásnyomokkal, 6db
11147.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
6,90
7,43
Ens rózsás bonbonier, jelzett, apró lepattanás a rózsán, kézzel festett/ Handpainted ENS chinaware bonbonier, 11×20 cm
11148.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,02
9,71
Reichenbach echt kobalt mokkás készlet, kézzel festett, jelzett, hibátlan
11150.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,22
22,86

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft