Meissen porcelán csésze és 2 db csészealj, apró mázhibával, kopásnyomo... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/229/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Porcelan~12/Meissen-porcelan-csesze-es-2-db-cseszealj-apro-mazhibaval-kopasnyomokkal-jelzett-d-16-c~II1022535
1022535
11144
229
Leírás: Meissen porcelán csésze és 2 db csészealj, apró mázhibával, kopásnyomokkal, jelzett, d: 16 cm, 10 cm
: vörös_iván