11046.
229. Lezárult gyorsárverés
Szobrok, kisplasztikák, plakettek
4 000 Ft
10,36 EUR, 11,43 USD
Madonna a Kisjézussal, 17. századi festmény után készült réz falikép, galvanoplasztika, jelzett, díszes fa keretben, 13,5×10,5 cm