Militária

Tételek száma: 42

1939. A Magyar Érdemrend lovagkeresztje hadiszalagon zománcozott Br kitüntetés mellszalagon T:3 ragasztott, kopott zománcozás és aranyozás Hungary 1939. Hungarian Order of Merit, Knights Cross on a war ribbon enamelled Br decoration with ribbon C:F sticked, worn enamelling and gilding NMK 381.
31010.

1939. "A Magyar Érdemrend lovagkeresztje hadiszalagon" zománcozott Br kitüntetés mellszalagon T:3 ragasztott, kopott zománcozás és aranyozás Hungary 1939. "Hungarian Order of Merit, Knight's Cross on a war ribbon" enamelled Br decoration with ribbon C:F sticked, worn enamelling and gilding NMK 381.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
31,83
34,29
~1940. Csapattiszti jelvény zománcozott kitüntető jelvény jelzés nélkül T:2 kis zománchiba Hungary ~1940. Combat Leadership badge enamelled badge without makers mark C:XF small enamel error
31011.

~1940. "Csapattiszti jelvény" zománcozott kitüntető jelvény jelzés nélkül T:2 kis zománchiba
Hungary ~1940. "Combat Leadership badge" enamelled badge without makers mark C:XF small enamel error

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
31,83
34,29
1940. Erdélyi részek felszabadulásának emlékére kitüntetés mellszalag nélkül szign.: BERÁN T:2- Hungary 1940. Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania without ribbon sign.:BERÁN C:VF
31012.

1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" kitüntetés mellszalag nélkül szign.: BERÁN T:2-
Hungary 1940. Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania without ribbon sign.:BERÁN C:VF

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,12
2,29
1941. Délvidéki Emlékérem cink emlékérem mellszalag nélkül. Szign.: BERÁN L. T:2- Hungary 1941. Commemorative Medal for the Return of Southern Hungary zinc medal without ribbon. Sign.:BERÁN L. C:VF NMK 429.
31013.

1941. "Délvidéki Emlékérem" cink emlékérem mellszalag nélkül. Szign.: BERÁN L. T:2-
Hungary 1941. "Commemorative Medal for the Return of Southern Hungary" zinc medal without ribbon. Sign.:BERÁN L. C:VF
NMK 429.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,12
2,29
1941. Délvidéki Emlékérem cink emlékérem. Szign.: BERÁN L. T:3 fül letört. Hungary 1941. Commemorative Medal for the Return of Southern Hungary zinc medal. Sign.:BERÁN L. C:VG NMK 429. + 1898. Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR) T:3 Hungary 1898. Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces decoration C:VG NMK 249.
31014.

1941. "Délvidéki Emlékérem" cink emlékérem. Szign.: BERÁN L. T:3 fül letört.
Hungary 1941. "Commemorative Medal for the Return of Southern Hungary" zinc medal. Sign.:BERÁN L. C:VG
NMK 429. + 1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" T:3
Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" decoration C:VG
NMK 249.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,65
2,86
1942. Levente verseny / 1942 ezüstözött Br díjérem füllel (31mm) T:2-
31015.

1942. "Levente verseny / 1942" ezüstözött Br díjérem füllel (31mm) T:2-

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,65
2,86
1944. Tábortűzi Verseny Győztesének - Balatoni Sporthét 1944 fém Levente díjérem. Szign.: Illéssy (35mm) T:2,2-
31016.

1944. "Tábortűzi Verseny Győztesének - Balatoni Sporthét 1944" fém Levente díjérem. Szign.: Illéssy (35mm) T:2,2-

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,43
8,00
~1960-1970. Honvédelmi Érdemérem fém kitüntetés mellszalagon (5x), 10, 15, 20, 25 és 30 év után T:2,2-
31017.

~1960-1970. "Honvédelmi Érdemérem" fém kitüntetés mellszalagon (5x), 10, 15, 20, 25 és 30 év után T:2,2-

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,18
3,43
1975. MN (Magyar Néphadsereg) Központi Katonai Kórház 1945-1975 Br szögletes emlékplakett (70x70mm) T:1- Hungary 1975. Hungarian Peoples Army Central Military Hospital 1945-1975 Br commemortaive plaque (70x70mm) C:AU
31018.

1975. "MN (Magyar Néphadsereg) Központi Katonai Kórház 1945-1975" Br szögletes emlékplakett (70x70mm) T:1-
Hungary 1975. "Hungarian Peoples Army Central Military Hospital 1945-1975" Br commemortaive plaque (70x70mm) C:AU

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,77
5,14
~2000. 1956-os Emlékérem / A hazáért és a szabadságért aranyozott, zománcozott nem hivatalos kitüntetés hátoldalon D.L. Vésnök Kft. gyártói jelzéssel mellszalagon, tokban T:1-
31019.

~2000. "1956-os Emlékérem / A hazáért és a szabadságért" aranyozott, zománcozott nem hivatalos kitüntetés hátoldalon "D.L. Vésnök Kft." gyártói jelzéssel mellszalagon, tokban T:1-

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,31
5,71
DN Becsület fém gomblyukjelvény, Boczán K. gyártói jelzéssel (16,5mm) T:2
31020.

DN "Becsület" fém gomblyukjelvény, "Boczán K." gyártói jelzéssel (16,5mm) T:2

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,65
2,86
DN Mezei Őrszolgálat ezüstözött, zománcozott fém jelvény bőrön T:1,1-
31021.

DN "Mezei Őrszolgálat" ezüstözött, zománcozott fém jelvény bőrön T:1,1-

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,65
2,86

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft