Matthias Vuchetich: Intitutiones Iuris Criminalis Hungarici in usum Academiarum Regni Hungariae... Budae, 1819, Universitatis Hungaricae. Kopottas karton kötésben.
Comitis Georgii condam Fekete, de Galantha etc... Problemata juridica, seu Quaestiones in causis, per excelsam Curiam Regiam, Anno 1777. et sequ. revisis, pro et contra ventillatae. Posonii, 1814, Sim. Petri Weber. Kopott, foltos karton kötésben.
Igazságügyi zsebtörvénytár. A hatályben lévő igazságügyi törvények és rendeletek gyűjteménye egységes szerkezetben... Bp., 1940. Grill Károly. Aranyozott egészbőr kötésben 1716p.
Huszti (István) Stephanus: Jurisprudentia practica seu commentarius novus in Jus Hungaricum... I–III. kötet (egybekötve) Budae, 1745. Typis Veronicae Nottensteinin. [14] + 331 + 465 + 132 + [68] p. Első kiadás! Magánjogi tankönyv. Korabeli, erősen megviselt bordázott gerincű egészbőr kötésben. Egy lapon kis hiány, előzéklapon számos tulajdonosi bejegyzéssel / In damaged full leathe...