Révész Bálint(szerk.): Isten az én szívemnek kősziklája, és az én örökségem mindörökké! Imakönyv református keresztyének számára magán használatul. Debrecen, 1872, Telegdi K. Lajos. Gyöngyökkel hímzett egészvászon kötés, belül a gerincnél kissé levált, kopottas állapotban.
Tóth Ferentz: A helvétziai vallástételt tartó Tul A Dunai főtiszteletű superintendentziában élt superindensek, vagy református püspökök élete e jelen való időkig lehozva. Győrben, 1808, Streibig Jósefné betüivel. Kopottas kemény kötésben.
Hevesi Sámuel: Ars Beate moriendi az az: Bóldogul-való meg-halásnak mestersége, mellyben le-rajzoltatik, miképpen kellessék embernek, mind egésséges mind pedig beteges korában, oktatások és buzgóságos könyörgések által magát, és felebaráttyát a’ bóldogul-való ki-mulásra el-késziteni, 1753 Kiadói félbőr kötésben, kopottas állapotban.
MAJZONNET Lajos: Az ó testamentomi ekklésiának históriája, a' sz. írás szerént. Az első embertől fogva, a' Babilóniai fogságból lett vissza-térésig. Ford. Pétzeli Jó'sef. Komáromban, 1791. Wéber. Kopottas félbőr kötésben.
Joh. Alphonsi Turrettini: Opera Omnia Theologica, Philosophica et philologica. Tomus Primus. Leovardiae et Franequaerae, 1774, Chalmot, D. Romar. Viseltes félbőr kötésben.
Biblia. Szent Biblia, azaz Istennek Ó és Új Testamentomában foglaltatott egész Szent Írás. Magyar nyelvre fordíttatott Károli Gáspár által. azaz Istennek Ó és Új Testamentomában foglaltatott egész Szent Írás. Magyar nyelvre fordíttatott Károli Gáspár által. Kőszeg, 1842. Reichard Károly. Korabeli egészbőr-kötésben. Fedőlap kopottas, egyébként jó állapotú.