13619.
231. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Építészet, művészet
16 000 Ft
41,45 EUR, 45,71 USD
Ortutay Gyula: A magyar népművészet I. A csonka haza. Bp., (1941), Franklin Társulat. Kiadói egészvászon kötés, fotókkal, színes képekkel illusztrált, néhány lap kijár, lapok néhol foltosak, kissé kopottas állapotban.