8 000 Ft
20,73 EUR, 22,86 USD
Ballagi Aladár Dr.(szerk.), Balla Károly, Bányai Elemér dr., Ferenczy Zoltán dr., Kiss József, Koch Nándor dr., Londesz Elek, Mikes Lajos dr., Palágyi Menyhért dr., Radisich Jenő, Timon Ákos dr., Vámbéri Ármin, Zilahi Kiss Béla közreműködésével: Tolnai világtörténelme. I-X. kötet. Budapest, é.n., Tolnai Nyomdai Műintézet. Aranyozott, kiadói félvászon kötésben. Koruknak megfelelő állapotban.