5 000 Ft
12,95 EUR, 14,29 USD
Lewis Henry Morgan: Az ősi társadalom /vagy kutatások az emberi fejlődés menetéről a vadság állapotából a barbárságon át a civilizáció felé/. Ford.: Bodrogi Tibor, Bónis György. Bevezető tanulmány, függelék: Bodrogi Tibor, lektorálta: Ortutay Gyula. Bp., 1961, Gondolat, /Franklin-ny./. 1 t. (a szerző fényképe), 450p. Aranyozott kiadói vászonkötésben, megjelent 3000 példányban Rendkívül ritka! Jó állapotú könyvtári másodpéldány