13540.
231. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Tudomány és technika
1 600 Ft
4,15 EUR, 4,57 USD
Gyógyszertan és gyógyítás. Szerk.: id. Issekutz Béla. 1. köt. (Bp., 1957, Medicina, ötödik, teljesen átdolg. kiadás); 2. köt. (Bp., 1956, Művelt Nép); 3. köt. (Bp., 1960, Medicina, második, bőv. átdolg. kiadás). Kissé kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.