13513.
231. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Tudomány és technika
5 000 Ft
12,95 EUR, 14,29 USD
Paszlavszky József: A növénytan kézikönyve. A gymnasium IV-ik, s a reáliskola V-ik osztálya számára. Színes és fekete-nyomású képekkel a szöveg között. Bp., 1901, Athenaeum. Félvászon kötés, fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrált, festett lapszélek, kopottas állapotban.