Bella Müller: Die Familienärztin. Ein ärztliches Nachschlagebuch der Gesundheitspflege und Heilkunde unter besonderer Berücksichtigung der neuesten Heilverfahren.... München, 1928. Süddeutsches Verlags - Institut Julius Müller. 1099p. Egészvászon kötésben, kissé sérült gerinccel.
Mosonyi János dr.: Idegrendszerünk. Magyar Szemle Kincsestára. Budapest, 1930, Magyar Szemle Társaság. Díszes kiadói egészvászon kötésben, szép állapotban.
"Minden doktorságot csak ebből késértek". Szemelvények a XVI-XVII. század magyar nyelvű orvosi kézikönyveibők. Szerk.: Szlatky Mária. Bp., 1983, Magvető (Magyar Hírmondó). Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
Schalle Albert dr.: A Kneippkúra. A természetes és eredményes gyógymód. 31 képpel. Budapest, é.n., Élet Egészség kiadás. Kiadói egészvászon kötésben. Kissé viseltes állapotban.
Polunin, Miriam, Robbins, Christopher:Nagy orvosságos könyv. A természetes gyógyszerek képes lexikona. Budapest, 1993, Corvina.
Illusztrált, kiadói kemény kötésben.
Lust, John, Tierra: A természetes gyógymódok bibliája. Útmutató több mint kétszáz gyakori betegséghez. Mindenkinek bevezetés a természetes gyógyítás módszereibe. Budapest, 1991, Hunga-Print. Illusztrált, kiadói kemény kötésben.