Könyvek: Tudomány és technika

Tételek száma: 74

13545.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
2,29
13546.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86
Z. Tábori Piroska (szerk.): A család tanácsadója. 460 fekete képpel, 32 színes táblával, 24 egyszínű táblával. Budapest, 1930, Dante Könyvkiadó. Kissé viseltes, kiadói félvászon kötésben.
13547.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71
13548.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71
Salgó Sándor dr.: Önismeret-Emberismeret. Új gyakorlati jellem,- és képességtan. 260 kép és 4 tábla, 200 analízis. 1944, Pannonia Kiadás. Újrakötve, félvászon kötésben.
13549.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71
13550.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86
13551.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86
Császár Elemér, dr.: A röntgensugárzás és gyakorlati alkalmazása. Bp., 1934. Kir. M. Természettudományi Társulat. Aranyozott kiadói vászonkötésben. Jó állapotban
13552.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57
Nyul Gyula: A Magyar ásványolajok feldolgozása. Bp., 1937. Szerzői. 22p. képekkel.
13553.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71
Nyul Gyula: A Magyar ásványolajok viszgálata. Bp., 1940. Szerzői. 16p. képekkel. Aláírt! (hajtásnyommal)
13554.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71
13555.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71
13556.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft