Beke Manó (szerk.): A technika világa. 738 szövegképpel és 42, részben színes műmelléklettel. Budapest, é.n., Athenaeum. Kiadói félbőr kötésben. Gerincnél kis javításra szorul.
Császár Elemér: A röntgensugárzás és gyakorlati alkalmazása. Bp., 1934, Királyi Magyar Természettudományi Társulat. Kopott, aranyozott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
Kerékjártó Gyula: Vasuti anyagkezelés. Kézirat, csak magánhallgatók részére. Bp., 1915, Jókai és Löbl Mór. Kicsit szakadt papírkötésben, egyébként jó állapotban.
Wilhelm Gusztáv: Gyárak, pályaudvarok és villamos erőközpontok világítása. Bp., 1932, Ifj. Kellner Ernő Könyvnyomdája. Kiadói Papírkötésben. Jó állapotban.