13434.
231. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, városok
5 000 Ft
12,95 EUR, 14,29 USD
A nagyszombati érseki fÅ‘gymnasium dalárdája- és zenekarának académiái az 1861/2-1886/7 tanávekben. ÖsszeállÃtva és fiúi hódolattal fölajánlva. Nagyszombat, 1886. Winer Zsigmond. Kissé ázott, aranyozott egészvászon kötésben. 20x30 cm