26 000 Ft
67,36 EUR, 74,29 USD
Salamon Ferenc: Buda-Pest története. Első rész: Buda-Pest az Ó-korban. Második rész: [Budapest a középkorban.] Harmadik rész: Kútfő bírálatok. Melléklet a Budapest története második részéhez. A főváros megbízásából írta Salamon Ferencz. 1-3. kötet. Budapest, 1878-1885, Athenaeum. Az első kötet félvászon kötésben, a 2 ill. a 3. kötet bordázott gerincű, aranyozott,félbőr kötésben. Festett lapszélek. Szép állapotúak.