2 000 Ft
5,18 EUR, 5,71 USD
Sven, Hedin: Ázsia szívében. Tízezer kilométernyi úttalan utazás. Átdolgozta Thirring Gusztáv. I. kötet, első kiadás képekkel és térképekkel. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., 1906, Lampel R. Könyvkereskedése. Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, kopottas állapotban.